04.04.2018 15:51 Školní kolo ve volejbalu a přehazované 2018
V úterý 3. 4. 2018 se uskutečnilo Školní kolo ve volejbalu a přehazované. Po prázdninách jsme začali sportem a hned od rána se makalo na plné obrátky. Šesté a sedmá třída hrály turnaj v přehazované se dvěma míči.

Přehazovaná je rychlá a účinná hra zaměřená na bystrost, přesnost a pohotovost. Musíte ukázat a dokázat soupeři, že vaše míče jsou nechytatelné a rychlejší než ty jeho. Vítězem turnaje v přehazované se stala třída 7. A. Druhé místo obsadila třída 6. A. Třetí místo vybojovala třída 7. B.
Výsledky turnaje v přehazované:
1. místo 7. A
2. místo  6. A
3. místo  7. B

Ve volejbalovém turnaji proti sobě nastoupila družstva devátého a osmého ročníku. Nebyla nouze o zajímavé přelety míče nad sítí a některé výměny měly parametry extraligových turnajů. Vítězné družstvo celého turnaje se stala třída 9. A. Druhé místo obsadila třída 8. A. Jen doufám, že budeme úspěšní i v okresním kole, které nás čeká za čtrnáct dní.
Výsledky turnaje ve volejbalu:
1. místo  9. A
2. místo 8. A