24.01.2018 15:59 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích 2018
Mistrovství Moravy a Slezska bylo opět přehlídkou všeho, co dokáží atletické víceboje nabídnout. Radost, naději i slzy zklamání.

Těžká konkurence nejlepších moravskoslezských všestranných atletů byla navíc okořeněna i mnohými závodníky z Čech, kteří plnili limity nejen na start na domácí šampionát vícebojařů. Předvést zde své umění, zúročit vše, co za léta tréninku naučili. Vícebojařské zkušenosti praví, že boj končí až po poslední disciplíně. Cesta k ní je opravdu daleká, děvčata v celodenním klání absolvovala pět disciplín. Naše škola měla zastoupení v atletce Anničce Kalincové.
Dorostenky, halový pětiboj:
13. místo – Anna KALINCOVÁ (2002), 2632 bodů
60 m př. – 9,75 s. (759 bodů; 13. místo), dálka – 4,54 m (438 bodů, 18. místo), vrh koulí 3 kg – 6,91 m (329 bodů, 22. místo), výška - 1,44 m (555 bodů, 17. místo), 800 m – 2:41,93 min. (551 bodů, 9. místo)
Gratulujeme za vzornou reprezentaci !!!