26.01.2018 08:05 VELKÁ CENA ZŠ a MŠ VYŠKOV, LETNÍ POLE a MĚSTA VYŠKOV VE SKOKU VYSOKÉM 2018
Dne 23. 1. 2018 se uskutečnila VELKÁ CENA ZŠ a MŠ VYŠKOV, LETNÍ POLE a MĚSTA VYŠKOV VE SKOKU VYSOKÉM 2017. Velká cena byla rozdělena do šesti kategorií podle ročníku narození, ne podle toho, kterou třídu žáci navštěvují. Závody měly bouřlivou atmosféru, kterou vytvořili, jak přihlížející žáci, tak i samotní závodníci.

Pochvala patří Alžběte Suchomelové z páté třídy, která byla nejmladší závodnicí. Závody nám zahájily kategorie mladších žákyň a mladších žáků. U mladších žákyň byla vítězkou Kateřina Bébarová (třída 6. A) výkonem 138 cm, druhé místo obsadila Pavla Čamlíková z Gymnázia Vyškov výkonem 135 cm a na bronzový stupínek doskočila Michaela Zdražilová (tř. 6. A) výkonem 130 cm.  V kategorii mladších žáků zvítězil Vojtěch Pechmann (tř. 6. A) výkonem 141 cm. Druhé místo získal Radoslav Dvořáček ze ZŠ Rousínov výkonem 135 cm a třetí místo obsadil David Růžička  (tř. 6. A) výkonem 120 cm. Další kategorie, která následovala byla kategorie starší žákyň a žáků. Zvítězila Tereza Lusková ze ZŠ Nádražní 5 - výkonem 135 cm, druhé místo vybojovala Adéla Provazníková ze ZŠ Drnovice -  výkonem 135 cm a bronzové místo získala Anna Halasová  ze  ZŠ Nádražní 5 -  výkonem 135 cm (rozhodly opravné pokusy). V kategorii starších žáku zvítězil Michal Ress ze ZŠ Rousínov výkonem 154 cm, druhé místo obsadil Adam Kuchtíček ze ZŠ Morávkova výkonem 154 cm a třetí místo získal Jakub Derka ze ZŠ Nádražní 5. výkonem 154 cm (rozhodly opravné pokusy). Poslední kategorií, která nám uzavírala závody byla kategorie dorostenek a dorostenců. Zde zvítězila Anna Kalincová (tř. 9. A) výkonem 148 cm, druhé místo obsadila Nina Rozehnalová (tř. 9. A) výkonem 145 cm. V kategorii dorostenců zvítězil Sebastian Hajzler z Gymnázia Vyškov výkonem 170 cm, druhé místo obsadil Rozehnal Filip (tř. 9. A) výkonem 157 cm a třetí místo získal Štěpán Šmíd  (tř. 9. A) výkonem 157 cm (rozhodly opravné pokusy).
Kompletní výsledky najdete na
www.atletika.cz

Všem kdo se zúčastnili gratulujeme!!!