19.12.2017 09:46 Vánoční hala mladšího žactva 2017
Každý start v ostravské Atletické halové aréně je pro naše atlety svátkem. Rádi jsme se tedy vydali v předvánočním čase do Ostravy, abychom završili halovou atletickou sezonu roku 2017.

Výkony zde dosažené se počítají do halových výkonů roku 2017, takže z tohoto pohledu určitě vhodná příležitost, jak ještě vylepšit tabulkové postavení atleta. I další parťáci a parťačky se činili, završením skvělého představení mladšího žactva AHA Vyškov byl fantastický výkon štafety kluků na trati 4 x 200 m.

Členem štafety byl i náš žák Daniel Gryc (tř. 7. A). Další atleti z naší školy, kteří se závodu zúčastnili: Jindřich Osolsobě (tř. 8. A) a Lukáš Němec (tř. 7. A).

1500 m mladších žáků:
7. místo - Jindřich OSOLSOBĚ, 5:11,28 min.

Štafeta 4 x 200 m mladších žáků:
1. místo - AHA Vyškov (Daniel GRYC, Mario HAJZLER, Tomáš PLEVA, Kryštof VINTERA), 1:52,02 min.

Běh na 60 m mladších žáků:
4. postupové místo - Daniel GRYC, 7,98 s. (k finále nenastoupil z důvodu chyby rozhodčích)

Ve vítkovické hale se sešlo celkem 445 mladých atletů z 35 oddílů/klubů. Pořadatelský tým z Vítkovic připravil mladým atletům krásný předvánoční atletický mítink, za což jim určitě patří poděkování.

Všem startujícím atletům blahopřejeme k předvedeným výkonům.

Kompletní výsledky najdete na: