13.12.2017 13:24 Okrskové kolo ve florbalu – mladší žáci 2017
Dne 6. 12. 2017 se družstvo mladších žáků (roč. 6. – 8.) zúčastnilo Okrskového kola ve florbalu v Rousínově. Na turnaj jsme vyrazili v pohodové a bojovné náladě.

Někteří hráči teprve sbírali zkušenosti, protože na okrskovém kole hráli poprvé. Hned první zápas byl pro nás velice těžký. Nastoupili jsme proti Gymnáziu Bučovice. Celý zápas jsme makali na plné obrátky, ale nakonec jsme byli poraženi. Jako druhý zápas nás čekalo družstvo ze ZŠ a MŠ Pustiměř. Dlouho jsme si nemohli najít tu pravou střeleckou pozici a šanci. Pak vše napravil Daniel Gryc, který poprvé rozvlnil brankářskou síť. Naše družstvo zvítězilo. V tabulce jsme obsadili druhé místo a čekala nás baráž o postup do okresního kola. Proti nám nastoupilo domácí družstvo ZŠ Rousínov. Všichni naši hráči hráli srdíčkem a bojovně, ale bohužel to nestačilo. Prohráli jsme a obsadili dělené třetí až čtvrté místo v okrsku. Bohužel bez postupu do okresního kola.

Velice bych pochválil Jindřicha Osolsobě, který jako brankář chytal celý turnaj na výbornou. Sestava družstva: Patrik Šášek, Lukáš Süsser, David Šmíd, Vojtěch Pechmann, Tomáš Bednařík (všichni ze 6. A), Daniel Gryc, Václav Hanulík, Lukáš Němec (všichni ze 7. A), Vojtěch Brtník (tř. 7. B) a Jindřich Osolsobě (tř. 8. A).

Blahopřejeme a chválíme za vzornou reprezentaci školy!!!