27.11.2017 10:34 Okresní kolo ve florbale 2017
Ve čtvrtek 23.11 se konalo okresní kolo ve florbale starších žákyň na ZŠ v Rousínově. O postup se děvčata zasloužila výborným výkonem a postupem z okrskového kola. Turnaj se hrál systémem každý s každým. První zápas jsme začali velmi dobře proti Rousínovu. Zde byla k neudržení naše nejlepší hráčka A. Kalincová z 9.A.

Než se soupeř stačil rozkoukat dala Anička 3 góly a bylo v podstatě rozhodnuto. Druhý zápas byl proti ZŠ Nádražní, mimochodem loňský účastník republikového finále. I když jsme zápas prohráli, velmi dobrý herní projev byl příslibem do dalších bojů. Třetí zápas proti Gymnáziu Bučovice byl trochu nešťastný, kdy jsme neudrželi vedení a prohráli 2:1. Poslední zápas jsme zvládli velmi dobře takticky a těsně vyhráli. Na základě těchto výsledků jsme obsadili velice hezké třetí místo v okrese. V základní sestavě podali v útoku výborný výkon již zmiňovaná A. Kalincová, Nina Rozehnalová (obě 9.A) a T. Mikulíková ze 7.A. V obraně nás podržela zatím nejlepším výkonem I. Janásová (9.A) a E. Olejníčková ze 7.A. V brance se střídala M. Gregušová, K. Fedorková (obě z 9.A). Dále nás reprezentovala A. Cibulková, V Konšelová (obě z 8.A) a Erdenebayar Khuslensolongo (7.B), Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a příkladné sportovní chování našich žákyň !!!