13.11.2017 14:12 Okresní kolo ve florbalu
V pondělí 13. 11. 2017 proběhlo ve Vyškově okresní kolo ve florbalu chlapců 3. – 5. ročníků ZŠ. Hoši nezačali dobře a s Bučovicemi prohráli úvodní zápas. Ve druhém utkání jsme začali dávat branky, ale nakonec jsme prohráli i s Drnovicemi o dva góly.

Třetímu týmu /domácích/ jsme v zápase podlehli také, ale tentokrát velmi těsně o jednu branku. Celkově jsme tedy obsadili hezké sedmé až osmé místo v okrese.
Není to ostuda, neboť oporou našeho týmu byli čtvrťáci.
Klukům patří dík za bojovnost, nasazení a pěkné góly. Vzorně nás reprezentovali: S. Drlík, T. Korolkov, M. Spisar, D. Ruberto ze 4. B, O. Zeman ze 4. A, D. Ryšánek, V. Slezáček, M. Olejník a J. Mrázek ze třídy 5. A.