GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

30.10.2017 11:15 Okresní kolo družstev ve stolním tenise 2017
Dne 25.10.2017 se uskutečnilo okresní kolo družstev ve stolním tenise na ZŠ Tyršova. Do soutěže jsme nasadili jak žáky, tak žákyně. Soutěž se hrála ve skupinách.Děvčata skupinu vyhrála bez jediné prohry a postoupila do finále, kde porazila tým Drnovic a zaslouženě vyhrála okresní kolo. Vítězstvím si zajistila postup do krajského kola, které se koná 8.11.2017 v Hodoníně.

Naší nejlepší hráčkou byla Lucie Křetínská, (6.A). K vítězství týmu přispěli velmi dobrým výkonem Eliška Olejníčková (7.A) a Veronika Orálková (7.B).

Chlapci ve své skupině skončili druzí a tím si zajistili postup do finálových bojů. První vyřazovací zápas jsme jasně porazili ZŠ Tyršova 4:0 a ve finále se pokusili překvapit a porazit favorita soutěže družstvo Drnovic. I přes velmi dobrý výkon se to nepodařilo a skončili jsme na druhém místě. Je to zatím náš nejlepší výsledek, co se této soutěže účastníme. V soutěži nás velice dobře reprezentovali Vojtěch Olejníček, Samuel Hodoši, Filip Rozehnal (všichni 9.A) a Adam Konšel z 8.A. Za reprezentaci školy, příkladné sportovní chování a dosažený výsledek všem jmenovaným děkujeme a děvčatům držíme palce v krajské soutěži.