GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

19.10.2017 15:18 Školní kolo ve stolním tenise
Dne 17.10. 2017 se uskutečnil přebor školy ve stolním tenise. Přebor se uskutečnil v rámci hodin TV ve třech kategoriích (mladší žáci a žákyně, starší žáci). Utkání se v základních skupinách systémem každý s každým a první dva postupovali do bojů o medaile.

Všechna utkání doprovázela skvělá atmosféra z řad přihlížejících spolužáků. Vítězem školního kola starších žáků se zaslouženě stal Samuel Hodoši , který vyhrál všechny zápasy. Jeho úspěch je o to cennější, že porazil i Vojtu Olejníčka (favorita soutěže) a ten skončil na druhém místě a třetí byl Filip Rozehnal. (všichni 9.A). V této kategorii hrála i děvčata, ale na chlapce nestačila a nepostoupila do bojů o medaile. Nejlepší byla R. Vláčilová z 8.A. V kategorii mladších žáků vyhrál Šimon Brtník (7.B), druhé místo Lukáš Süser a třetí Patrik Šášek (oba 6.A) Mladší děvčata měla nejpočetnější zastoupení a zaslouženě vyhrála L. Křetínská (6.A), druhá byla E. Olejníčková (7.A) a třetí V. Orálková (7.B) Organizátoři všem zúčastněním hráčům děkují za výborné sportovní výkony a vítězům gratulují. Držíme palce našim žákům na okresním přeboru družstev, který se koná 25.10.2017 na ZŠ Tyršova, kde již několik roků po sobě jsme na stupních vítězů.