26.09.2017 11:13 Mistrovství ČR starších žáků a žákyň v atletice 2017
Nesmírně kvalitní výkony, vzdor nepřízni počasí, přinesl dvoudenní domácí šampionát atletů žactva jednotlivců. V Břeclavi v sobotu pršelo, v neděli se přeci jen počasí umoudřilo a k vidění bylo opravdu to nejlepší, co česká žákovská atletika může nabídnout. Na MČR do Břeclavi se probojovaly dvě naše žákyně Iva Janásová a Anna Kalincová a reprezentovaly naší školu a atletický klub.

Po oba dva dny byly mezi 570 závodníky ze 122 atletických oddílů / klubů k vidění i dresy AHA Vyškov, představilo se hned 13 atletů vyškovského sportovního střediska, z toho dvě naše žákyně.

Hod oštěpem 500 g žákyně:
17. místo - Iva JANÁSOVÁ, 30,89 m
Běh na 200 m př.:
18. místo - Anna KALINCOVÁ, 31,60 s.

Již fakt, že se uvedení atleti nominovali na domácí šampionát je velkým atletickým počinem. Posledních 14 dnů atletice počasí obzvlášť nepřálo, řada nachlazení se stala komplikací v nepravou chvíli. Poděkování za úspěšnou reprezentaci klubu na domácím atletickém svátku zaslouží tedy všichni, kteří barvy AHA Vyškov v Břeclavi hájili. Blahopřejeme k předvedeným výkonům. Poděkování zaslouží též trenéři a rodiče, všichni ti, kteří tyto závodníky na domácí vrchol připravovali.
Kompletní výsledky najdete na: