18.05.2017 15:41 Štafetový pohár 2017
ne 15. 5. 2017 jsme se zúčastnili krajského kola ve Štafetovém poháru v Břeclavi. Na Štafetový pohár jsme vyrazili plni očekávání, protože okresní kolo jsme jasně vyhráli.

Soutěžilo se ve štafetovém běhu 8 x 100m (1. – 3. ročník) a 8 x 100m (4. – 5. ročník) a kombinací těchto dvou štafet vznikly dvě štafety na 8 x 200m. Ve štafetě 8 x 200m se započítává rychlejší čas. Nakonec se tyto tři časy sečtou a vyjde konečné pořadí. Naše štafety se ničeho nezalekly a vrhly do urputného štafetového boje. Po doběhnutí a přepočítání všech časů to naši štafetu vyneslo na překrásné třetí místo z jedenácti základních škol. Škoda jen, že nás od druhého místa dělila pouhá setina. Složení štafet: Kryštof Vintera, Vojtěch Pechmann, Patrik Kryštof, Patrik Šášek, David Šmíd, Anna Balúchová, Sára Kalousková, Lucie Křetínská, Michaela Zdražilová, Karolína Přibylová (všichni ze tř. 5. A). Dále pak Ondřej Zeman, Jonáš Hruška, Nicolas Zdeněk Zeman (všichni ze tř. 3. A), Alžběta Suchomelová (ze tř. 4. A), Daniela Řiháková, Karin Tutková, Sebastian Felix Drlík, Thomas Korolkov a Zuzana Orálková (všichni ze tř. 3. B). Překrásné závody se na závěr malinko zadrhly, protože pořadatelům nedovezla firma poháry a medaile.  Organizátoři akce slíbili, že vše napraví a pošlou je poštou.
Blahopřejeme !!!