27.03.2017 09:02 Ve středu 22. 3. 2017 proběhlo ve Vyškově OK soutěže v silové všestrannosti žáků 3.- 4. ročníků ZŠ.
V kategorii dívek i chlapců se závodu zúčastnilo dvanáct družstev. Soutěžilo se ve čtyřčlenných družstvech a to v běhu na překážkové dráze, ve šplhu na tyči a v hodu kriketovým míčkem na cíl.

V obou kategoriích jsme dosáhli velmi dobrých výsledků, ale nedokázali jsme letos dosáhnout na medailová umístění z předcházejících let. Také někteří z nominovaných žáků se nakonec soutěže nezúčastnili, i když byli vybráni a družstva tak musela být doplněna o náhradníky, kteří zachraňovali čest naší školy.
Reprezentovali nás: Z. Orálková/3. B/, D. Řiháková/3. B/, E. Nezdařilová/4. A/, B. Hrozová/3. A/, T. Korolkov/3. B/, R. Kolařík/4. A/, M. Ruberto/4. A/ a M. Weinreich/3. B/.
Blahopřejeme našim žákům k velmi dobrému umístění v silné konkurenci a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.