17.02.2017 15:02 Hrátky pro předškoláky
Ve čtvrtek 16. února přivítali žáci naší školy své budoucí spolužáky-předškoláky z vyškovských MŠ, aby jim ukázali, na co se můžou těšit. Připravili pro ně sportovní a přírodovědné hrátky. Pěkné dopoledne prožily v naší škole děti z MŠ Hraničky, MŠ Puškinova, MŠ Šikulka, MŠ Havlíčkova a nechyběly ani děti z naší školky.

Po úvodním divadelním představení si v tělocvičně děti vyzkoušely některé z oblíbených sportů jako je např. basketbal, florbal nebo atletika, ve třídách pak objevovaly kouzla přírody pod mikroskopem, vyzkoušely si platnost některých fyzikálních zákonů nebo procvičily své smyslové vnímání. Všichni odcházeli plni nových dojmů a zážitků.

Poděkování patří všem, kdo se na přípravě tohoto zdařilého projektu podíleli. Žákům z 9.A,B a 6.B, pedagogům Mgr. K. Mozolové, D. Nezdařilové, K. Borovcovi a T. Bařinové.