13.02.2017 14:39 Školní kolo olympiády v anglickém jazyce
Dne 1.2.2017 jsme na naší škole uspořádali školní kolo olympiády v anglickém jazyce. V kategorii 6.a 7.tříd žáci konverzovali na témata My Family, My Home, My Friend, My Pet, My Day, kategorie 8.a 9.ročníků byla rozšířena ještě o pět dalších konverzačních témat.

Žáci hovořili nejen na připravená témata, ale museli se vyrovnat i s dotazy ze stran zkušební komise a pohotově na ně reagovat.

Za účast bychom chtěli poděkovat a pogratulovat

žákům 6. tříd: Elišce Olejníčkové (1. místo), Tereze Mikulíkové (2. místo), Anně Ševčíkové (3. místo), Sabině Gregušové,

7. třídu reprezentovali: Ondřej Muzikant (1. místo), Filip Fojtík (2. místo), Jan Látal (3. místo),

z 8. a 9. ročníků blahopřejeme Alexandře Matzové (1. místo) a Kristýně Štofkové (2. místo).

Žákům, kteří obsadili 1.místa přejeme hodně štěstí v okresním kole.