Elektronická žákovská knížka
GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

08.02.2017 08:59 Mistrovství Moravy a Slezska v halové atletice mladšího a staršího žactva 2017
Dne 3. 2. 2017 se uskutečnilo v Ostravě Mistrovství Moravy a Slezska v halové atletice mladšího a staršího žactva 2017. Naši žáci reprezentovali, jak atletický klub AHA Vyškov, tak i naši základní školu. Uspět, (např. do první desítky, dvacítky…), se podaří zpravidla těm, kteří nějakým způsobem atletikou žijí a jdou úspěchu každým dnem naproti.

Nejlepších výsledků dosáhli tito žáci:

Jindra Osolsobě obsadil 9. místo na trati 1500m v mladších žácích výkonem 5:24,83s. Kryštof Vintera získal 14. místo v běhu přes překážky na 60m v kategorii mladších žáků výkonem 11, 64s a v běhu na 800m obsadil 13. místo za výkon 2:45,72s. Startovala i Anička Kalincová, která  v běhu přes překážky na 60m obsadila 15. místo výkonem 9,98s. Dále bych pochválil Filipa Fojtíka, který si každým závodem zlepšuje svoje výkony ve sprinterských a skokanských disciplínách. Ještě ze žáků ZŠ a MŠ Vyškov Letní pole se závodů zúčastnili Silvie Hanulíková, Leona Hanulíková a Václav Hanulík. Silvě se bohužel nepodařilo zdolat základní výšku ve skoku do výšky, v kouli se umístila na 16. místě. Leona ve vrhu koulí získala 23. místo a v běhu na 800m skončila 23. Nejlépe si vedl Václav, i když skok do dálky se mu nevyvedl podle jeho představ, výkonem 4,03m se zařadil na 15. místo, v běhu na 150m mu ale do medaile chybělo pouhých 6 setin sekundy, časem 20.60s si doběhl pro čtvrté místo. GRATULUJEME!!!