02.02.2017 09:16 VELKÁ CENA ZŠ a MŠ VYŠKOV, LETNÍ POLE A MĚSTA VYŠKOV VE SKOKU VYSOKÉM 2017
Dne 31. 1. 2017 se uskutečnila VELKÁ CENA ZŠ a MŠ VYŠKOV, LETNÍ POLE A MĚSTA VYŠKOV VE SKOKU VYSOKÉM 2017. Velká cena byla rozdělena do šesti kategorií podle ročníku narození, ne podle toho kterou třídu žáci navštěvují. Závody měly skvělou atmosféru, kterou vytvořili, jak přihlížející žáci, tak i samotní závodníci.

Pochvala patří klukům z páté třídy jmenovitě Kryštofu Vinterovi a Vojtovi Pechmannovi (ročník narození 2006), který dokonce vyhrál v kategorii mladších žáků. Závody nám zahájily kategorie mladších žákyň a mladších žáků. U mladších žákyň byla vítězkou Pavla Čamlíková z Gymnázia Vyškov výkonem 126 cm, druhé místo obsadila Natálie Nováková také z Gymnázia Vyškov výkonem 123 cm a na bronzový stupínek doskočila Magda Kolaříková (tř. 6. B) výkonem 120 cm. V kategorii mladších žáků zvítězil Vojtěch Pechmann (tř. 5. A) výkonem 138 cm. Druhé místo získal Lukáš Nohýnek (tř. 7. A) výkonem 132 cm a třetí místo obsadil Václav Hanulík (tř. 6. A) výkonem 129 cm. Další kategorie, která následovala byla kategorie starší žákyň a žáků. Zvítězila Michaela Horváthová ze ZŠ Tyršova výkonem 155 cm, druhé místo vybojovala Anna Kalincová (tř. 8. A) výkonem 149 cm a bronzové místo získala Nina Rozehnalová (tř. 8. A) výkonem 140 cm. V kategorii starších žáku zvítězil Štěpán Šmíd (tř. 8. A) výkonem 149 cm, druhé místo obsadil Lukáš Procházka (tř. 9. A) výkonem 140 cm a třetí místo získal Pavel Lenomar ze ZŠ Nádražní 5. výkonem 140 cm (rozhodly horší pokusy). Poslední kategorií, která nám uzavírala závody byla kategorie dorostenek a dorostenců. Zde zvítězila Kristýna Štofková (tř. 9. A) výkonem 140 cm, druhé místo obsadila Lucie Londinová (tř. 9. B) výkonem 130 cm. V kategorii dorostenců zvítězil Jozef Tutko (tř. 9. B) výkonem 152 cm, druhé místo obsadil David Nohel (tř. 9. A) výkonem 149 cm a třetí místo získal David Horáček (tř. 9. B) výkonem 143 cm. Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz Všem kdo se zúčastnili gratulujeme!!!