GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

05.10.2016 09:01 Mistrovství ČR družstev starších žáků v atletice
Mistrovství ČR družstev starších žáků v atletice Dne 1. 10. 2016 se konalo MČR družstev starších žáků v Opavě. Starší žáci vyhráli Krajský přebor JMK a v Semifinále Moravy a Slezska v Šumperku si zajistili čtvrtou příčkou postup na Mistrovství ČR družstev do Opavy. Jen deset vyvolených atletických družstev starších žáků mělo tu možnost startovat na mistrovství ČR.

Pro některé závodníky to byla veliká výzva a možnost utkat se s těmi nejlepšími závodníky. Nejvíc bodů pro družstvo získal náš bývalý žák Jiří Osolsobě (29 bodů) a vytvořil nejlepší výkon sezony mezi staršími žáky ve vrhu koulí. Velikou pochvalu si zaslouží: Štěpán Šmíd (2 body pro družstvo), Josef Tutko, Pavel Vláčil, David Horáček a kombinézka Zdeněk Cupák. Tito kluci byli součástí družstva a účastnili se pravidelně víkendových závodů. Byl to historicky první postup tak vysoko jako je MČR.  Celkové osmé místo v ČR je skvělou reprezentací atletiky a naší školy. Veliké poděkování ke skvělému výsledku.