26.09.2016 12:39 Mistrovství Jihomoravského kraje mladších žáků v atletice 2016
Dne 22. 9. 2016 se uskutečnilo Mistrovství Jihomoravského kraje mladších žáků v atletice ve Znojmě. Družstvo mladších žáků postoupilo do Znojma ze dvou okresních kol. Jen dvě nejlepší družstva měla možnost postupovat dál na Mistrovství Moravy a Slezska.

Na stadionu ve Znojmě nás přivítalo překrásné letní počasí. V družstvu panovala velice dobrá nálada a ve všech disciplínách kluci předvedli velikou bojovnost. Bylo se na co dívat.

Žáci naší školy úspěšně reprezentovali atletický klub i školu: Aleš Fiala (získal 6 bodů), Matěj Oršel (získal 5 bodů), Kryštof Vintera (získal 5 bodů), Jindřich Osolsobě (získal 2 body), Lukáš Šťastný, Daniel Novotný, Filip Fojtík, Petr Nohejl, Daniel Gryc, Adam Konšel, Lukáš Němec a Patrik Šášek. Po sečtení všech bodů získalo družstvo mladších žáků celkové třetí místo v Jihomoravském kraji. Veliká gratulace.
Nejlepší výkony žáků naší školy:
800 m:
6. místo - Kryštof Vintera, 2:43,06 min.
9. místo - Jindřich Osolsobě, 2:49,29 min.
60 m př.:
8. místo - Aleš Fiala, 11,07 s.
6. místo - štafeta 4 x 60 m (Filip Fojtík, Adam Kuchtíček, Mario Hajzler, Erik Pientak,), 36,40 s.
Koule 3 kg:
6. místo - Matěj Oršel, 8,48 m