24.09.2009 11:11 European kids athletics games (do 15 let) v Brně
Dne 12.9. 2009 se v Brně konaly European kids athletics games (do 15 let).Ve stovkách startujících dětí různých evropských zemí výborně reprezentovali AK AHA Vyškov žáci ze ZŠ Vyškov, Letní pole.

Dne 12.9. 2009 se v Brně konaly European kids athletics games (do 15 let).Ve stovkách startujících dětí různých evropských zemí výborně reprezentovali AK AHA Vyškov žáci ze ZŠ Vyškov, Letní pole. Pavel Lukášek z 8.B ve vrhu koulí (13,53 m) získal 3. místo. Velice dobře si počínala i další závodnice SpS ATLETIKA ve Vyškově a také žákyně ZŠ Vyškov, Letní pole Tereza Poučová (6.A), která ve skoku do výšky získala 4. místo (122 cm) a žák Tomáš Fišer (8.B) získal 6. místo také ve skoku do výšky (152 cm). K medailím a osobním rekordům blahopřejeme!