24.06.2016 14:26 Velká cena LP v nohejbale trojic
Ve čtvrtek 23.6.2015 se uskutečnil 7. ročník Velké ceny Letního pole v nohejbale trojic. Turnaj se hrál ve třech skupinách do kterých se nalosovali kapitáni jednotlivých týmů. Každá třída mohla nasadit 2 týmy. Celkem se sehrálo 25 zápasů a turnaj probíhal celé dopoledne.

Účast žáků i diváků byla výborná a do finále se probojovali vítězové jednotlivých skupin tj. 8.A, 8.B a 6.A, kteří se utkali systémem každý s každým v zápasech o celkové vítězství. Nakonec stejně jako vloni, vyhrála třída 8.A ve složení D. Nohel, D. Šebela a O. Studničný, na druhém místě skončila 8.B ve složení D. Horáček, J. Tutko a P. Vláčil. Třetí místo získala třída 6.A ve složení L. Nohýnek, J. Osolsobě, O. Muzikant. Přínosem turnaje byl zájem žáků, atmosféra, sportovní povzbuzování spolužáků, větší zapojení děvčat - 9. třída postavila dokonce tým jenom z děvčat, která byla rozhodně přínosem turnaje a některá děvčata se objevila i ve smíšených týmech tříd. Jako každý rok se zapojil i jeden tým z prvního stupně, kterým chybělo jen trochu štěstí a taktičtější hra, aby získali více bodů, protože jejich herní projev byl výborný. Všem účastníkům gratulujeme a těšíme se na další ročníky.