08.06.2016 15:11 OVOV – krajské kolo 2016
Dne 6. 6. 2016 se uskutečnilo krajské kolo v OVOV (Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů) v Brně. Z okresního kolo se kvalifikovali tito žáci: Vojtěch Pechmann (třída 4. A), Anna Balúchová (třída 4. A), Kryštof Vintera (třída 4. A) a Václav Hanulík (třída 5. A). Na naše závodníky čekalo šest disciplín (hod kriketovým míčkem, běh na 60 m, skok daleký, shyby 2 min., lehy – sedy 2 min., běh na 1000 m, nebo dribling), tedy pořádná porce sportovní dřiny.

Stadion ve sportovním areálu VUT v Brně už svou nevšední modrou barvou dával najevo, že se bude soutěžit naplno a do posledního zbytku sil. Celým závodem nás provázela Šárka Kašpárková  a Michal Pogany. Vítězové dané kategorie postupují do celorepublikového finále, které se bude pořádat v září v Brně.
Jak se nám dařilo:

Anička Balúchová obsadila v kategorii ročníku 2006 překrásné 5. místo, Vojtěch Pechmann v kategorii ročníku 2006 obsadil pěkné 4. místo, Václav Hanulík bojoval jako lev a odměnou mu bylo nádherné 3 .místo v kategorii ročníku 2005 a nejlepšího výsledku se dočkal Kryštof Vintera, který všechny své soupeře porazil a skvělým výkonem se kvalifikoval na republikové finále 2016. Všem velice gratulujeme!!!