GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

18.05.2016 12:36 Pohár rozhlasu 2016
Dne 10.5 a 12. 5. 2016 jsme se zúčastnili tradiční okresní, atletické soutěže Poháru rozhlasu pro kategorii starších i mladších žáků a žákyň.

Na stadionu nás čekalo nejen přívětivé atletické počasí, ale i silná konkurence jedenácti okresních škol. Šli jsme do bojů o cenné body naplno. Obě naše družstva plnila disciplínu po disciplíně a přidávala bod po bodu. Někde se dařilo více a někde zase méně. Mezi nejúspěšnější závodníky naší školy patřili: Adrian Melko, který doběhl čtvrtý na 60m a Zdeněk Cupák obsadil sedmé místo také v běhu na 60m. Eliška Zahradničková nenašla přemožitelku v běhu na 60m a byla nejrychlejší v okrese. Ve skoku do výšky vyhrál Adrian Melko a na pátém místě se blýskli žáci Matěj Pouč a Michal Čtvrtníček. U děvčat obsadila ve skoku do výšky třetí místo Kristýna Štofková a čtvrté místo vybojovala Nina Rozehnalová. Ve vrhu koulí byli nejlepší a vyhráli Jiří Osolsobě a Eliška Zahradničková. Na druhém místě Monika Hubáčková a šesté místo obsadil Jakub Kupčík. Skok do dálky vyhrál Jiří Osolsobě a třetí místo získal Matěj Pouč. Chlapecká štafeta 4 x 60m doběhla třetí ve složení Jiří Osolsobě, David Navrátil, Adrian Melko a Zdeněk Cupák. Po takto úspěšných výkonech naše dvě družstva obsadila překrásná druhá místa v okrese. V mladších žácích se nám dařilo o poznání hůře, kde jsme skončili mimo medailová umístění. K nejlepším patřili, I. Janásová (7.A) a E. Olejníčková (5.A) 2 a 3 v hodu kriketovým míčkem, J. Čáp (5.A) 2. místo v hodu kriketovým míčkem a T. Hríbiková 3 místo v běhu na 600 m. Všem závodníkům blahopřejeme za skvělou reprezentaci školy!!!