13.05.2016 14:05 Okresní kolo pěvecké soutěže Zazpívej slavíčku 2016
Dne 11. 5. jsme s děvčaty navštívily sál Katolického domu v Bučovicích, kde jsme se již tradičně zúčastnily okresního kola v pěvecké soutěži lidových písní „Zazpívej slavíčku“. Soutěžilo se ve třech kategoriích jednotlivců a čtvrtá kategorie patřila duetům.

Předvedené výkony byly posuzovány odbornou porotou. Pro všechny zúčastněné byl odměnou velký potlesk ostatních a pro oceněné krásná cena v podobě keramického slavíčka. Naše děvčata prokázala, že skutečně mají pěvecký talent a tyto slavíčky jsme si domů přivezly rovnou čtyři.

Eliška Olejníčková ze třídy 5. A získala 2. místo ve II. kategorii, Sabina Kohoutková z 9. B 3. místo ve III. kategorii a také děvčata tvořící duet, Jolana Štofková 8. A a Karolína Anna Měřínská 8. B, získala 3. místo. Silva Hanulíková ze třídy 5. A se bohužel neumístila, ačkoliv i její vystoupení bylo velmi pěkné, proto pevně věřím, že i ona si v příštím roce odveze svého slavíčka.
Děvčatům ještě jednou gratuluji, bylo to opravdu vydařené dopoledne.