10.05.2016 15:29 Vrhačský víceboj - čtyři osobní rekordy
Krásné počasí přivítalo v sobotu 7. 5. 2016 Jiřího Osolsobě na vrhačském víceboji v Brně na stadionu Pod Lesem. Vrhači se utkali v pětiboji (koule, disk, kladivo, oštěp a břemeno) a současně byli hodnoceni v trojboji (kole, disk a oštěp).

Během soutěže, Jirka překonal své dosavadní maxima ve třech disciplínách – oštěp 46,89 cm (čtvrté místo v tabulkách), disk 42,78 m (třetí místo v tabulkách) a kladivo 43,59 m (čtvrté místo v celostátních tabulkách). Poděkování panu K. Osolsobě za článek a dopravní služby.

Dosažené výkony v jednotlivých disciplínách:

Jiří Osolsobě:
koule 4 kg – 14,10 m, kladivo 4 kg – 43,59 m, disk 1 kg – 42,78 m, oštěp 600 g – 46,93 m, břemeno 9 kg – 14,73 m

Gratulujeme!!!