25.04.2016 12:54 Školní kolo soutěže Zazpívej slavíčku
Dne 14.4. proběhlo školní kolo soutěže „Zazpívej slavíčku“. Porota – paní učitelky Dana Musilová, Tereza Bařinová a Martina Muzikantová - měly před sebou náročný úkol, vybrat z velkého množství výborných zpěváčků z celé školy ty, kteří nás budou reprezentovat v okrskovém kole.

Do tohoto kola, které se uskutečnilo o týden později na ZŠ  Nádražní 5, tentokrát už i pod dohledem pana ředitele ZUŠ, Aleše Musila, postoupila Eliška Olejníčková, Silva Hanulíková, Karin Tutková, Anna Brlohová, Karolína Anna Měřínská, Jolana Štofková a Sabina Kohoutková. Děvčata si ve velké konkurenci ostatních škol vedla velice dobře a každá z nich odešla s nějakým oceněním.
Do posledního, okresního kola, které proběhne 11.5. v Bučovicích, si svým zpěvem vydobyla postup Eliška Olejníčková, Silva Hanulíková, Sabina Kohoutková v sólovém zpěvu lidové písně. V repertoáru měly Karolína A. Měřínská a Jolana Štofková připravený duet, se kterým postupují do Bučovic z vítězné příčky v kole okrskovém. Všem děvčatům děkujeme za úžasné pěvecké výkony a přejeme úspěch v okresním kole.