GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

14.04.2016 14:08 Čokoládová tretra 2016
7. dubna se žáci II. st., navštěvující sportovní skupiny, účastnili 56. ročníku oblíbeného běžeckého závodu pro děti Čokoládová tretra. Žáci si užili nejen sportovní odpoledne, ale i atrakce partnerů Čokoládové tretry - malování na obličej, autogramiádu patrona vyškovského závodu - Mistra světa a Mistra Evropy, stříbrného olympionika Imricha Bugára a Mistra ČR Jana Osolsobě a další.

Děkujeme za pěkné sportovní výkony. Veliká gratulace patří Václavu Hanulíkovi, který svůj závod na 300m vyhrál a nominoval se na finále Zlaté tretry do Ostravy. Na druhém místě se umístil Kryštof Vintera. Ondřej Zpravodajství z Čokoládové tretry Vyškov 2016 najdete na www.cokoladovatretra.cz , vč. fotodokumentace, fotografie ze závodů najdete i na Fotogalerii na Rajčeti na těchto webových stránkách. Bittner se na trati 300m umístil na 3. místě.