23.03.2016 08:29 Školní kolo v přehazované a volejbalu 2016
Dne 22. 3. 2016 se uskutečnilo školní kolo v přehazované a volejbalu smíšených družstev. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny a to na přehazovanou (6. a 7. ročník) a na volejbal (8. a 9. ročník).

Jako první byl rozehrán zápas v přehazované mezi třídou 6.A a 7.A. Po ránu byla vidět trošku nervozita na hráčích, ale burcující fanoušky a krásné smeče, to vše měl tento turnaj. První místo a vítězství získala třída 7.A. Druhé místo obsadila třída 6.A.
Turnaj ve volejbalu měl také svoje napětí a rytmus. Některé výměny nad sítí byly úžasné a skoro profesionální jako v televizním přenosu. Bojovalo se do posledního míče, ale našla se i taková třída, jejíž pasivní hra dovedla toto družstvo ke kontumačnímu výsledku. Napínavá byla všechna utkání. Třída 9. B nakonec zvítězila a slavila první místo v turnaji. Druhé místo obsadila třída 8. B a třetí místo vybojovala třída 9. A. Nepopulární čtvrté místo obsadila třída 8. A. Doufáme a věříme, že se nám bude dařit na okresních kolech ve volejbalu konaných 6. - 7. 4 2016 u nás na škole, nebo v Rousínově.

Výsledky – přehazovaná:
1. místo – tř. 7. A